V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Firma

ROCK EMPIRE- český výrobce horolezeckého vybavení a osobních ochranných prostředků proti pádu z výšky. 

V nabídce naleznete široký sortiment pro horolezce a outdoor- od již zmiňovaných úvazků, po karabiny, expreskové sety, jistící systémy, mechanické vklíněnce, mačky, cepíny,  stany a spacáky.

Své dlouholeté zkušenosti nyní zúročeny i v novém výrobním programu- vybavení pro výškové pracovníky- ať už se jedná o pracovní postroje, polohování, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu,…. Celou nabídku naleznete na  www.rockempire.cz

 

Kořeny naší výroby outdoorového vybavení sahají do roku 1990, kde, jako za většinou podobných aktivit v tomto oboru, stálo nadšení či nespokojenost lezců, a také netušené možnosti podnikání po Sametové revoluci v Československu. Již od počátku se rýsoval zřejmý vztah na vznikající obchodní sít HUDY Sport, který v roce 1994 vyústil ve vznik sesterské společnosti HUDY Production. S ní došlo i k rozšíření vývoje a výroby o horolezecké úvazky. Od té doby se firma stala specialistou v oboru lezeckých úvazků a značka ROCK EMPIRE synonymem pro špičkové horolezecké vybavení. Vývoj firmy byl vždy úzce spjat s firmou HUDY Sport a.s., která po léta úspěšně zajišťovala obchodní činnost značky Rock Empire© jak doma tak v zahraničí. Za ta léta se nám společně podařilo podpořit mnoho lezeckých talentů, expedic, špičkových výkonů, ale i běžných radostí směřující k široké lezecké veřejnosti. Tyto kontakty nám byly vždy důležitým parametrem při rozhodování, jak dál. Jenže každý rozvoj má své mantinely a k nim jsme dospěli roku 2007, kdy již bylo třeba oddělit exportně zaměřenou výrobu firmy HUDY Production a obchodní aktivity sítě HUDY Sport a.s.

 

V létě roku 2008 vznikla současná podoba firmy ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 je na ní převedeno exportní vlastnictví a spravování značky ROCK EMPIRE©. Výrobky firmy se v současné době prodávají na všech kontinentech ve více než 40 zemích světa. Nadále usilujeme o to, aby si naše aktivity celosvětově zachovaly význam inovace, užitné hodnoty a Vaší spokojenosti. Jak to děláme, se snažíme shrnout do našeho sloganu "READY TO CLIMB", tedy vyvíjet a nabízet jen to, co jsme si sami vyzkoušeli a za co se nestydíme. A věříme, že Váš vkus a nároky jsou podobné.