V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Novinky - Práce a záchrana

For english speaking guys - Ne...

For english speaking guys - Ne...

For english speaking guys - New catalogue WORK AT HEIGHTS 2019

Mezinárodní vojenská konferenc...

Mezinárodní vojenská konferenc...

V polovině května jsme se účastnili jako partner mezinárodní vojenské konference MTI - MOUNTAIN TRAINING INITIATIVE, která se konala v sídle Ministerstva obrany v Praze. Účastnilo se 50 vojenských expertů z celkem 12 států. Konference měla za cíl sjednocení výcviku v horském terénu. Tato konference se koná jednou za dva roky a letos se poprvé konala v Praze. Jsme pyšní, že jsme jako jediní byly na konferenci pozváni a měli příležitost představit naši firmu a naše výrobky vhodné pro vojenské aktivity. Největší zájem vzbudil náš celotělový úvazek Equip black, který je lehký, skladný a lze ho využít vlastně na jakoukoliv vojenskou aktivitu, kde je potřeba celotělového úvazku.

Katalog Práce a záchrana 2019

Katalog Práce a záchrana 2019

Katalog Práce a záchrana pro rok 2019 je dostupný na našich stránkách. Najdete zde jak připravované novinky pro rok 2020, tak celkový přehled všech našich prodávaných produktů OOPP.

Informace o provozu firmy na p...

Informace o provozu firmy na p...

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o stěhování výroby a skladů firmy Rock Empire. Vezměte prosím na vědomí, že v termínu od 20.12.2018 do 11.1.2019 bude v naší firmě probíhat inventura a současně budeme naši výrobu a sklady stěhovat na novou adresu do Děčína. Během této doby nebudeme zpracovávat nové objednávky, včetně objednáve z eshopu.

Nabízíme volná pracovní místa ...

Nabízíme volná pracovní místa ...

Jsme česká firma působící na trhu již 25 let. Zabýváme se výrobou outdorového vybavení. V současné době jsou naše výrobky prodávány po celém světě, a to ve více než 50 zemích. Jsme skvělý kolektiv a hledáme šikovnou šičku. Jde o jednoduchou práci na průmyslovém šicím stroji. Vše Vás naučíme a zaškolíme Vás. V současné době sídlíme v Benešově nad Ploučnicí, v brzké době se budeme stěhovat do Děčína. Vaše místo výkonu práce bude tedy Děčín.

Identifikace výrobků Rock Empi...

Identifikace výrobků Rock Empi...

Víte, co čísla na přiložené fotografii 1B Slight znamenají? Víte jak zjistit, kdy byl váš úvazek, karabina či jakýkoliv jiný produkt z nabídky Rock Empire například vyroben? Připravili jsme pro vás krátký přehled, po kterém,až ho shlédnete, budete všechno vědět :)

15. ročník Přeboru Hasičského ...

15. ročník Přeboru Hasičského ...

Podpořili jsme patnáctý ročník Přeboru HZS ČR v lezení na obtížnost, který se uskutečnil dne 11. listopadu 2017 na umělé lezecké stěně v Chocni. Na Přebor se v daném termínu přihlásilo 28 lezců z HZS ČR a HZSP. Přebor s podporou GŘ HZS ČR zorganizoval HZS Pardubického kraje ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Ústí n. Orlicí a Horolezeckým klubem Choceň. Celou zprávu ze závodů, kterou nám poslal Bc. Pavel Zámečník si můžete přečíst dále.Výkony příslušníků HZS ČR byly opravdu vynikající a my se těšíme na další ročník.

Jak dopadl pád ze stromu se Sk...

Jak dopadl pád ze stromu se Sk...

Rádi zveřejníme příběh z Pirny, který nám poslal Patric Herzberg. Příběh s dobrým koncem, který ale nemusel dopadnout nejlépe... Přečtěte si co nám Patric napsal a mrkejte na fotky...

Rock Empire se účastní A+A Hea...

Rock Empire se účastní A+A Hea...

Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na mezinárodním veletrhu A+A Health and Safety v Düsseldorfu, který se bude konat ve dnech 17. - 20.10 2017 . Najdete nás v hale 6, stánek G63.

Školení bezpečnosti práce v Čí...

Školení bezpečnosti práce v Čí...

Náš čínský distributor uspořádal třídenní školení bezpečnosti práce pro hasiče v provincii GANSHU, v kombinaci s představením a používáním nových pracovních postrojů a dalšího vybavení společnosti Rock Empire pro bezpečnou práci ve výškách. Jsme rádi, že se naše výrobky těší oblibě a hasičům v Ganshu přejeme mnoho zachráněných životů.

Krajské kole v požárním sportu...

Krajské kole v požárním sportu...

Začátkem června- 8.6. 2016- se na stadionu Tatran v Podbořanech konalo krajské kolo soutěže v požárním sportu HZS Ústeckého kraje. Utkala se družstva hasičů ze všech sedmi územních odborů HZS Ústeckého kraje.

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval ...

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval ...

ROCK EMPIRE poprvé vystavoval na IWA- veletrh zaměřený na zbraně, lovecké, střelecké sporty, outdoor a další vybavení. Veletrh poprvé proběhl v roce 1973, má tedy obrovskou tradici. ROCK EMPIRE zde představil pracovní vybavení.

Výcvik hasičů na via ferratě

Výcvik hasičů na via ferratě

Zajímá vás jak vypadá výcvik hasičů na ferratě? Děčínská via ferrata se těší čím dál větší oblibě. Může se však samozřejmě stát, že dojde k určitým problémům či zranění. Proto absolvovali děčínští hasiči výcvik přímo na ferratě.

ROCK EMPIRE sklidil úspěchy na...

ROCK EMPIRE sklidil úspěchy na...

ROCK EMPIRE sklidil úspěch na veletrhu zaměřeném na bezpečnost při práci - A+A- SAFETY, SECURITY AND HEALTH AT WORK. Tento veletrh je největší svého rázu na světě a tradičně proběhl v německém Dusseldorfu (27.-30.10.2015).

A + A- SAFETY, SECURITY AND HE...

A + A- SAFETY, SECURITY AND HE...

Srdečně vás zveme na svůj stánek, hala 11, stánek F64, kde vám v přátelském kruhu představíme novinky v oblasti pracovního vybavení. Veletrh A + A- SAFETY, SECURITY AND HEALTH AT WORK, veletrh zaměřený na bezpečnost při práci, největší svého rázu na světě. Shlédnout zde můžete stánky zhruba 1.600 vystavovatelů z 54 zemí z celého světa. Veletrh je pořádán jednou za dva roky v Dusseldorfu a navštíví ho přibližně 63 tisíc návštěvníků.

VII. Den záchranářů ústeckého ...

VII. Den záchranářů ústeckého ...

Už máte program na sobotu 20. června? V Děčíně se pořádá již VII. ročník Záchranářů ústeckého kraje. Na Smetanově nábřeží a na Mariánské louce si můžete prohlédnout záchranářskou techniku a v akci vidět různé typy záchran- od záchrany tonoucího po zásah vrtulníku. Rock Empire bude mít na místě stánek, kde budou k vidění a vyzkoušení novinky, akce se koná od 10- 16 hodin.

Nový katalog Práce a záchrana ...

Nový katalog Práce a záchrana ...

Připravili jsme pro vás nový katalog Práce a záchrana 2014/2015. V katalogu je prezentovaná ucelená nabídka prostředků osobního zabezpečení proti pádu z výšky značky ROCK EMPIRE®.

Liberecká LZS zasahovala na dě...

Liberecká LZS zasahovala na dě...

V červnu letošního roku jsme na našich stránkách informovali o slavnostním otevření jedinečné via ferraty na Pastýřské stěně v Děčíně, u kterého jsme s Rock Empirem byli. Psali jsme o tom, že zajištěná lezecké cesta v centru města je atraktivní s krásným výhledem do okolí. Že může být při nedodržení bezpečnostních pravidel nebezpečná, jsme se bohužel přesvědčili začátkem srpna. V důsledku zatím nejasné příčiny se z Pastýřské stěny z výšky několika desítek metrů zřítil lezec.