V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Iva Vejmolová vybojovala stříbro na MČR, v celkovém hodnocení ČP vede

Na konci října se v Praze konalo Mistrovství ČR v lezení na obtížnost. Organizátoři tentokrát zvolili netradiční místo- Obchodní centrum Zličín. 
 
ROCK EMPIRE i zde měl své nepřehlédnutelné zástupce- IVU VEJMOLOVOU a HONZU ZÍMU. IVA vybojovala STŘÍBRO, v celkovém hodnocení ČP zvítězila,  a Honza skončil šestý. 
 
Velká gratulace za R.E. Team!!!
 
O cesty se postarali Honza Zbranek a Jenda Šolc. Úkol měli náročný, protože na daném prostoru mohli postavit pouze dvě cesty vedle sebe. Rovněž přestavby cest před semifinálovými a finálovými závody museli mít bezvadně secvičeny.
MČR trvalo dva dny, účastní se nejenom dospělí, ale také junioři kategorií A (16–17 let) a J (18–19 let). Kvalifikační cesty se lezou první den, a to bez ohledu na věk. Podle výsledků se sestaví startovní listina pro semifinále MČR, do kterého postupuje 26 nejlepších závodníků v každé kategorii, opět bez ohledu na věk. Semifinálový závod MČR je zároveň finálovým závodem pro juniorské kategorie. Ze semifinálových bojů postupuje 8 nejlepších do finále MČR bez ohledu na věk.
 
Celkový počet závodníků v mužích byl 36, z toho 13 za chlapce A a 5 v juniorech J. Žen sebralo odvahu na start 22, z čehož 9 startovalo v kategorii A a juniorek bylo 6. Dívky tedy měly účast v semifinále jistou, a proto mohly všechny nastoupit do kvalifikačních cest s čistou hlavou.
 
VÝSLEDKY: 
muži
ženy
junioři chlapci
junioři dívky