V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

ROCK EMPIRE ZMĚNILO SVÉ LOGO

Na mnichovský veletrh ISPO jsme jeli s několika cíly. Setkat se s našimi distributory, kterých máme více jak 50 po celém světě, a podpořit tak prodej našich produktů. Představit nové produkty - máme nový kyblík Guard SB a novou brzdu na Via Ferrata Dynatwist. Třetím cílem bylo oficiálně představit naše NOVÉ LOGO ROCK EMPIRE

Změna loga a vizuální identity je přirozený proces, který odráží jak vývoj firmy, tak proměnu soubodé vizuality. Více jak před rokem jsme ve firmě dospěli k závěru, že jsme se současným logem nespokojeni, byl to pro nás jasný signál, že společnost (a představa o ní) se proměnila a stávající identita již nedostačuje. 
 
Naše nové logo je minimalistické, výrazné a energické. Pracuje s moderním razantním písmem a zářivou oranžovo-červenou barvou. Nové logo je křížek. Jednoznačný, celosvětově rozpoznatelný a obecně sdělný symbol. Kříž má
mnoho významů, od keltského symbolu pro „strom života“, symbolu orientace v prostoru a času, harmonii protikladů atd. 
 
Křížek je pro nás označením místa, cíle, dosažení kóty, dokázaného (si), je symbolem pro pevný bod, na který se lze spolehnout a odrazit dál.....a TO JE ROCK EMPIRE.
 
Nový firemní styl je pro nás přiležitostí pro oživení (a sjednocení) dosavadní produkce a inspirací pro nové kolekce. Máme ho rádi a věříme, že se nové logo líbí i vám. Nyní probíhá intenzivní práce na změně loga na našich web stránkách a dalších sociálních sítích. Samozřejmě budete vidět naše nové logo i na produktech...ale pěkně postupně :)
 
Váš Rock Empire tým (v novém kabátě) :)
 
Nový logomanuál si lze prohlédnout ZDE.