V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

4B Akatta

4B Akatta - Sport - ÚVAZKY

Nová 4B Akatta je plně nastavitelný a velice pohodlný úvazek, který vás nezklame jak ve skalách, tak na stěně. Určena je pro sportovní lezení, vícedélky a hory. Prodyšný polstr a lehká lemovková konstrukce, kdy síla na tělo se přenáší pomocí 4 lemovek v pase a 3 lemovek v nohavicích vám zajistí skvělý komfort a maximální svobodu pohybu.

3B Akatta

3B Akatta - Sport - ÚVAZKY

Nová 3B Akatta je plně nastavitelný a velice pohodlný úvazek, který vás nezklame jak ve skalách, tak na stěně. Určena je pro sportovní lezení, vícedélky a hory. Prodyšný polstr a lehká lemovková konstrukce, kdy síla na tělo se přenáší pomocí 4 lemovek v pase a 3 lemovek v nohavicích vám zajistí skvělý komfort a maximální svobodu pohybu.

MHFF je opět tu a s ním i M...

MHFF je opět tu a s ním i Mist...

Lezení, filmy, zábava. To je Mezinárodní horolezecký festival v Ádru. Stánek Rock Empire najdete na stejném místě na náměstí, jako každý rok. Máme pro vás připravenu hromadu lezeckého vybavení za festivalové ceny! Těšíme se, že se potkáme též v sobotu v HUDY Village, kde je pro vás připravena již klasická soutěž Mistrovství světa ve stavění RE.

Rock Empire má dovolenou

Rock Empire má dovolenou

Vážení, po té celoroční dřině si musíme trošku dáchnout. Prosím vezměte na vědomí, že v období od 29.7.2019 - do 9.8.2019 zavíráme firmu a frčíme všichni na dovolenou :) E-shop objednávky vyřídíme hnedle jak se vrátíme "na značky". Děkujeme za pochopení a užijte si léto! Váš RE tým.