V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

4B Akatta

4B Akatta - Sport - ÚVAZKY

Nová 4B Akatta je plně nastavitelný a velice pohodlný úvazek, který vás nezklame jak ve skalách, tak na stěně. Určena je pro sportovní lezení, vícedélky a hory. Prodyšný polstr a lehká lemovková konstrukce, kdy síla na tělo se přenáší pomocí 4 lemovek v pase a 3 lemovek v nohavicích vám zajistí skvělý komfort a maximální svobodu pohybu.

3B Akatta

3B Akatta - Sport - ÚVAZKY

Nová 3B Akatta je plně nastavitelný a velice pohodlný úvazek, který vás nezklame jak ve skalách, tak na stěně. Určena je pro sportovní lezení, vícedélky a hory. Prodyšný polstr a lehká lemovková konstrukce, kdy síla na tělo se přenáší pomocí 4 lemovek v pase a 3 lemovek v nohavicích vám zajistí skvělý komfort a maximální svobodu pohybu.

Nová adresa sídla firmy Roc...

Nová adresa sídla firmy Rock E...

Vážení obchodní přátelé, rádi Vás informujeme, že jsme od 1.5.2019 registrováni na nové adrese v Děčíne. ROCK EMPIRE s.r.o. Ústecká 1918/95, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín tel.: +420 412 704 161 e-mail: info@rockempire.cz

ROCK EMPIRE ZMĚNILO SVÉ LOG...

ROCK EMPIRE ZMĚNILO SVÉ LOGO

Na mnichovský veletrh ISPO jsme jeli s několika cíly. Setkat se s našimi distributory, kterých máme více jak 50 po celém světě, a podpořit tak prodej našich produktů. Představit nové produkty - máme nový kyblík Guard SB a novou brzdu na Via Ferrata Dynatwist. Třetím cílem bylo oficiálně představit naše NOVÉ LOGO ROCK EMPIRE.