V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Sport

4B Akatta

4B Akatta - Sport - ÚVAZKY

Nová 4B Akatta je plně nastavitelný a velice pohodlný úvazek, který vás nezklame jak ve skalách, tak na stěně. Určena je pro sportovní lezení, vícedélky a hory. Prodyšný polstr a lehká lemovková konstrukce, kdy síla na tělo se přenáší pomocí 4 lemovek v pase a 3 lemovek v nohavicích vám zajistí skvělý komfort a maximální svobodu pohybu.

3B Akatta

3B Akatta - Sport - ÚVAZKY

Nová 3B Akatta je plně nastavitelný a velice pohodlný úvazek, který vás nezklame jak ve skalách, tak na stěně. Určena je pro sportovní lezení, vícedélky a hory. Prodyšný polstr a lehká lemovková konstrukce, kdy síla na tělo se přenáší pomocí 4 lemovek v pase a 3 lemovek v nohavicích vám zajistí skvělý komfort a maximální svobodu pohybu.

HUDY A ROCK EMPIRE VÁS ZVOU...

HUDY A ROCK EMPIRE VÁS ZVOU NA...

Rádi lezete? Na stěně stejně jako na sportovkách zmáknete ledasco? Je na čase udělat další krok a začít pokoušet štěstí na pískovcových věžích. Nabízíme Vám skvělou příležitost přihlásit se na tento unikátní lezecký kemp. Kde, co, jak (tedy přesné informace :) ) naleznete přímo na stránkách HUDY Těšíme se na vaši účast! Váš RE tým.

Nový katalog Sport 2019/202...

Nový katalog Sport 2019/2020

Představujeme vám náš nový katalog Rock Empire SPORT 2019/2020. Najdete zde několik novinek, jako je například Streak Rental small. Speciální úvazek pro lezecké stěny nebo například 4B Slight úvazek v nových firemních barvách. Mrkněte na to. Krásný den vám přeje RE tým.