V košíku za 0,- KčObchodní podmínky

Práce a záchrana

Hugo +

Hugo + - Sport - PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pohodlný, jednoduchý vak pro přenos lana a dalšího lezeckého nádobíčka. Oproti staršímu modelu (HUGO), je lanotaška lehčí a hezčí - použili jsme odlehčené spony a popruhy jsou bez polstrování, příjemný materiál v barvě limetky a fuschie.

Master

Master - Práce - PRACOVNÍ POSTROJE

Celotělový úvazek MASTER se vyznačuje revolučním systém nastavování pasu, který je složen ze tří částí, a tak umožňuje používat jen jednu velikost.

For english speaking guys - Ne...

For english speaking guys -...

For english speaking guys - New catalogue WORK AT HEIGHTS 2019

Mezinárodní vojenská konferenc...

Mezinárodní vojenská konfer...

V polovině května jsme se účastnili jako partner mezinárodní vojenské konference MTI - MOUNTAIN TRAINING INITIATIVE, která se konala v sídle Ministerstva obrany v Praze. Účastnilo se 50 vojenských expertů z celkem 12 států. Konference měla za cíl sjednocení výcviku v horském terénu. Tato konference se koná jednou za dva roky a letos se poprvé konala v Praze. Jsme pyšní, že jsme jako jediní byly na konferenci pozváni a měli příležitost představit naši firmu a naše výrobky vhodné pro vojenské aktivity. Největší zájem vzbudil náš celotělový úvazek Equip black, který je lehký, skladný a lze ho využít vlastně na jakoukoliv vojenskou aktivitu, kde je potřeba celotělového úvazku.