Iva Vejmolová

Iva Vejmolová, členka ROCK EMPIRE Climbing teamu, je nadějí ženského sportovního lezení. V současné době neodmyslitelně patří k top českým lezkyním. Iva je česká reprezentantka ve sportovním lezení, mistryně ČR a juniorská mistryně ČR, vítězka českého poháru i českého poháru mládeže v lezení na obtížnost. Jako první česká lezkyně přelezla tři cesty obtížnosti 8c. Iva leze v úvazku 1B Slight.

Školení obsluhy lanových drah a vleků

Specifické školení pro servisní a evakuační techniky na lanovkách a v lanových centrech. Servisní a evakuační techniky jsou prováděny bezpečně a efektivně dle konkrétních potřeb vybrané lanovky či vleku. Pracovní pozice je dosaženo pochozím způsobem; pomocí zařízení; po žebříku.

Pohyb v korunách stromů

Školení pro osoby, které se pohybují v korunách stromů. Pracovníci ovládají v plném rozsahu všechny obecné dovednosti pro bezpečný pohyb v korunách stromů. Pracovníci zvládají analýzu rizik; ovládají záchranářské a evakuační techniky;  poskytnutí první pomoci.Pracovní pozice je dosaženo převážně pomocí visu.

 

Revizní technik

Školení pro osoby, které chtějí zajišťovat revizní prohlídky OOPP kategorie III. jednoduché, případně i složité konstrukce. Pracovníci rozumí nařízením a doporučením výrobce a legislativy ČR k provádění periodických kontrol OOPP kategorie III. Mají komplexní znalost, materiálů, pracovních norem a dalších souvisejících předpisů a nařízení. Umí si dohledat všechny relevantní informace.

 

Produktové školení

Chcete vědět vše o našich produktech. Jak je vyrábíme, zkoušíme, jak se používají... Tak toto školení je určeno právě Vám. 

Do nového sídla RE jsme pozvali naše zahraniční partnery

Na přelomu října a listopadu 2019 jsme uspořádali pro naše zahraniční partnery Setkání distributorů pro OOP. Navštívili nás distributoři ze zemí jako je Singapur, Polsko, Austrálie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Brazílie a Estonsko, celkem to bylo 16 osob z 9 zemí a za těch pár společných dnů jsme toho stihli zažít a projednat opravdu hodně.

Setkání proběhlo v sídle naší firmy v Děčíně. Dvoudenní meeting byl zaměřený na pracovní vybavení, novinky z oblasti pracovního vybavení a revize OOP.

Nový katalog Práce a záchrana pro rok 2020

Představujeme vám náš nový katalog Práce a záchrana pro rok 2020. Naleznete zde novinky, které jsme představili minulý týden na veletrhu A+A v Düssledorfu. Na straně 27 najdete nový produkt Ring Connect. RING Connect je plně rozebíratelný AL kroužek. Rozebíratelné spoje zajišťují dva nerezové šrouby. Maximální pevnost kroužku (24kN) je stejná po celém obvodu kroužku. Díky kulatému průřezu a tloušťce stěny 13,5mm je RING connect vhodný pro přímé navázaní lan a lanyardů přímo do kroužku pomocí uzlů.

Produkt video Beetle Bag

Jaký je nový lanobatoh Rock Empire Beetle Bag, který nemá plachtu na lano? A jak to bez ní může fungovat?

A víte, že se blíží Vánoce... super dárek pro vaše drahé polovičky :) Mrkněte na video a dozvíte se víc. Váš RE tým. 

BEETLE BAG

 

 

A simple, durable backpack for rock and sport climbers, which is the ideal compromise between a robust pull bag and rock bag.

Nové webovky RE a ukončení e-shopu

Vážení příznivci Rock Empire. Dnešním dnem jsme spustili nové webové stránky. Přinášíme Vám nový design, přehlednější členění a nové informace i sekce.

Vylepšené responzivní prostředí webu se  přizpůsobí každému zařízení. Věříme, že se vám nový web bude líbit. Naleznete na něm veškeré rubriky, na které jste zvyklí, a navíc i spoustu novinek.