Iva Vejmolová

Iva Vejmolová, členka ROCK EMPIRE Climbing teamu, je nadějí ženského sportovního lezení. MOTTO: NIKDY TO NEVZDÁVEJ! 

Školení obsluhy lanových drah a vleků

Specifické školení pro servisní a evakuační techniky na lanovkách a v lanových centrech. Servisní a evakuační techniky jsou prováděny bezpečně a efektivně dle konkrétních potřeb vybrané lanovky či vleku. Pracovní pozice je dosaženo pochozím způsobem; pomocí zařízení; po žebříku.

Pohyb v korunách stromů

Školení pro osoby, které se pohybují v korunách stromů. Pracovníci ovládají v plném rozsahu všechny obecné dovednosti pro bezpečný pohyb v korunách stromů. Pracovníci zvládají analýzu rizik; ovládají záchranářské a evakuační techniky;  poskytnutí první pomoci.Pracovní pozice je dosaženo převážně pomocí visu.

 

Revizní technik

Školení pro osoby, které chtějí zajišťovat revizní prohlídky OOPP kategorie III. jednoduché, případně i složité konstrukce. Pracovníci rozumí nařízením a doporučením výrobce a legislativy ČR k provádění periodických kontrol OOPP kategorie III. Mají komplexní znalost, materiálů, pracovních norem a dalších souvisejících předpisů a nařízení. Umí si dohledat všechny relevantní informace.

 

Produktové školení

Chcete vědět vše o našich produktech. Jak je vyrábíme, zkoušíme, jak se používají... Tak toto školení je určeno právě Vám. 

Video recenze 3B Akatta

Mrkněte na recenzi ze Světa Outdooru na náš sportovní úvazek Akatta a jak se s ním leze.

Odkaz: https://www.svetoutdooru.cz/video-predstaveni-sedaku-rock-empire-akatta-3b/

Hopi

Master UP

Rock Empire na ISPO 2020

Mezinárodní veletrh sportovního vybavení ISPO 2020 se koná od 26.1.2020 do 29.1.2020 v Mnichově. Mezi 2700 vystavovateli nás najdete v hale A3 , stánku 519.

Pokud jste jeden z našich současných distributorů, prosím kontaktujte nás v předstihu pro sjednání času setkání, ať na sebe máme dostatek prostoru. 

Těšíme se na setkání s Vámi!

Sézona 2019 Honzy Štípka

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich, a vlastně i nejmladší z našich atletů, je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení". My v RE dodáváme, že Honzovi je zatím pouhých jedenáct, vyhrál letos co šlo a pokud mu to takhle půjde dál, a my věříme,že ano, máme tu za pár let druhého Adama Ondru :)