Zlatý víkend sourozenců Cibulkových, nejmladších členů ROCK EMPIRE Climbing Teamu

V polovině března si sourozenci Cibulkovi patřičně užili víkend a ještě k tomu oba získali dvě zlaté medaile. A my ji za to blahopřejeme! Nejprve se v sobotu konal Český pohár v lezení na rychlost a v neděli Tendon Cup U14- naše nejvyšší soutěž v lezení mládeže na obtížnost. 
 
Cibulkovi se v sobotu 16.3. zúčastnili prvního závodu Českého poháru v lezení na rychlost v Brně, kde Šimon a Terezka zvítězili ve svých kategoriích. Po skončení závodu si ještě vylepšili své osobní rekordy na standardní rychlostní cestě pro dospělé s oficiální časomírou. Jejich šestiletá Anička skončila se svým věkovým hendikepem v nejmladší kategorii na čtvrtém místě. 
 
V neděli pro změnu zavítali do lezeckého centra Flash Wall v Olomouci na první kolo závodů v lezení na obtížnost. Opět nic nenechali náhodě a soupeřům nedali šanci! Šimon i Terezka si v nabité konkurenci z celé republiky vylezli pro zlaté medaile. Obě dvě kvalifikační a jednu finálovou cestu s přehledem topovali. Jejich sestře Aničce uniklo finále o jediné místo, když nedosáhla na poslední chyt v druhé kvalifikaci. První kvalifikaci také topla. Všichni tři samozřejmě lezli s vybavením od ROCK EMPIRE.

Zlatý víkend sourozenců Cibulkových

Další články

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.