Český pohár Smíchov- Rock Empire team jim to ukázal!

V sobotu 28.3. proběhl 1.nominační závod v obtížnosti do reprezentace dospělých + kategorií B (14-15let), A (16-17let) a juniorů (18-19let). Velká účast v dospělých kategoriích: 17 žen a 46 mužů měla možnost se porvat o nejlepší pozice na lezecké stěně Smíchov. Cesty stavěl Honza Zbranek a Jenda Šolc. Osvědčení stavěči, skvělé cesty.

Pro mě byl závod plný překvapení. Jako jediná jsem vylezla kvalifikační cesty. Takže jsem do finále postupovala z 1.místa.

Ve finále jsem to trošku zdramatizovala kvůli jednomu dlouhému kroku, který se mi naštěstí podařilo vyřešit jinak, než jak to stavěči mysleli, a pak už jsem si to kormidlovala až pro vítězství. Na 2.místě skončila Eliška Vlčková, která spadla 5 chytů pode mnou a o kousek níž skončila na 3.místě Danča Kotrbová.

Zde se můžete kouknout na video z mého finálového pokusu:

Na tomto závodě zabojovala i nová členka Rock Empire teamu-Eliška Adamovská, která si skvělým výkonem dolezla pro 1.místo v kategorii B. Rock Empire team slušně zabodoval.

Atmosféra byla díky plné hale parádní, nezbývá než poděkovat všem divákům, kteří nás parádně podpořili a vyhecovali k těm nejlepším výkonům.

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.