Nový horolezecký fesťák na Hrubé Skále

Určitě SKVĚLÝ TYP na červen- nový HOROLEZECKÝ FESŤÁK Hrubé Skále- 19.- 21.6.2015, kde si nejen užijete atmosféru promítaných filmů, ale také máte příležitost si pořádně zalézt a potkat se s kamarády a dalšími pohodovými lidmi, kteří patří mezi lezce anebo jen mají rádi přírodu. Všechny důležité informace k festivalu jsou na stránkách festivalu, kde se účastníci mohou registrovat předem a získat slevu na vstupném.

Mezi promítanými filmy nebude chybět dokument TI Z LABSKÉHO ÚDOLÍ z produkce ROCK EMPIRE, který získal významné ocenění na Mezinárodním filmovém festivalu outdoorových filmů Outdoor Films.

Nový horolezecký fesťák na Hrubé Skále

Další články

Lezení, filmy, zábava. To je Mezinárodní horolezecký festival v Ádru. Stánek Rock Empire najdeš na stejném místě na náměstí, jako každý rok. Máme pro tebe připravenu hromadu lezeckého vybavení za festivalové ceny! Těšíme se, že se potkáme též v sobotu v HUDY Village, kde je pro připravena již klasická soutěž Mistrovství světa ve stavění RE. 

Jméno Jiří Kratochvíl je  pro fanoušky filmů s outdoorovou tématikou jistě známé. Jirka je  režisér, herec, scenárista, kameraman a horolezec. Natočil několik filmů, jako jsou například Sen, Jabulka či Smím prosit. Poslední jeho film, Smím prosit, který jsme společně s firmou Saltic sponzorovali, byla pecka a získal na MHFF minulý rok 3.místo v divácké anketě.