Mezinárodní horolezecký filmový festival 2015

Chystáte se do Ádru? A nebo program na poslední prázdninový týden ještě zvažujete? Každopádně, mezi skvělé typy patří již 32. ročník Horolezeckého filmového festivalu, který tradičně proběhne v Teplicích nad Metují od čtvrtka 27. do neděle 30.srpna, festival ve znamení skvělé nálady, zajímavých lezeckých a jiných, sportovně zaměřených filmů z celého světa, bohatý doprovodný program, spousta kamarádů či jen podobně laděných pohodových lidí.

ROCK EMPIRE vás i letos zve do svého prodejního stánku, kde můžete nakoupit lezecké vybavení za skvělé festivalové ceny. Pro ty soutěživější typy máme spolu s HUDY připravený druhý ročník lezeckého klání v klasické lezecké disciplíně- MISTROVSTVÍ SVĚTA VE STAVĚNÍ. Více informací naleznete zde.

Ještě nemáte zamluvenou permanentku na letošní fesťák? Tak neváhejte. Jejich množství je omezené. Rezervace na e-mail info@teplickeskaly.com nebo na tel 491 581 197 (denně 8.30-18.00). Permanentka je nepřenosná (pouze na jméno), zajišťuje vám vstup na všechny bloky do kina i školy, večer na hřiště, dostanete k ní katalog a poslední montanu. Cena 600,- Kč (s průkazem ČHS 550,- Kč).

Celý program a více informací na stránkách festivalu.

Mezinárodní horolezecký filmový festival 2015

Další články

Lezení, filmy, zábava. To je Mezinárodní horolezecký festival v Ádru. Stánek Rock Empire najdeš na stejném místě na náměstí, jako každý rok. Máme pro tebe připravenu hromadu lezeckého vybavení za festivalové ceny! Těšíme se, že se potkáme též v sobotu v HUDY Village, kde je pro připravena již klasická soutěž Mistrovství světa ve stavění RE.