Cibulkovi z Rock Empire Climbing Teamu s přehledem vedou v soutěži Tendon U14.

Po evropské medailové žni z rakouského Petzenu sourozenci Cibulkovi z Rock Empire Climbing Teamu opět skvěle zabodovali v Nymburku, kde se konala naše nejvyšší pohárová soutěž dětí v lezení na obtížnost Tendon U14. Terezka ani Šimon zde nezaváhali a mohli tak slavit další vítězství. Z kvalifikace postoupili z   1. místa a finále oba s přehledem vyhráli. Dokonce i jejich mladší sestra Anička v souboji s o dva roky staršími soupeřkami postoupila do finále ze 4. místa. Šimon i Terezka si pojistili vedení v soutěži Tendon U14. Zatím mají vyhraná všechna kola, kterých se zúčastnili. Dalším závodem v lezení na obtížnost je mistrovství republiky v Chocni.

Cibulkovi z Rock Empire Climbing Teamu s přehledem vedou v soutěži Tendon U14.

Další články

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.