Terezka Cibulková stříbrná na olympijském šplhu!

V prosinci loňského roku- symbolicky 12.12. ve 12 hodin- proběhlo v pražském obchodním domě Harfa Mistrovství České republiky 2015 v olympijském šplhu. Terezka Cibulková zde vybojovala bronzovou medaili v kategorii žen, když si udělala osobní rekord časem 6,98 sekundy. Do závodu přitom vstupovala s nominačním časem 7,77 sekundy. V tomto závodě se startuje ze sedu na zemi a šplhá se bez přírazu až ke snímacímu zařízení ve výšce 4,5 metru. Čas měří oficiální elektronická časomíra a počítá se nejlepší ze tří pokusů.  

RE team blahopřeje!

Terezka Cibulková stříbrná na olympijském šplhu!

Další články

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.