Honza Štípek zvítězil na Vánočním open v Berouně

Honza Štípek, člen ROCK EMPIRE Climbing Teamu, si připsal další vítězství! Před Vánocemi zabodoval v Berouně na Vánočním open- lezení na obtížnost pro všechny věkové kategorie. Lezlo se pět cest, tři dal topku, čtvrtou na topku bohužel nedosáhl a skončil chyt pod topkou. Pátou skončil pět chytů pod topkou, ale i tak mu to stačilo na první místo!

Další články

Jan Štípek, mladý talentovaný lezec z Ústí nad Labem, je skutečným mistrem vertikálního světa. Jeho přirozená schopnost pohybu na skalách a stěnách je důkazem jeho výjimečného daru. Za své vynikající sportovní výkony byl oceněn prestižní cenou Zlatý oříšek, což je uznání jeho talentu a tvrdé práce.

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022.

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů: