ROCK EMPIRE zvítězil na Českém poháru v Brně!

Začátkem března se v Brně uskutečnil Český pohár v lezení na rychlost a byl zároveň nominačním závodem do reprezentace pro mládežnické a dospělé kategorie. Terezka i Šimon, zástupci ROCK EMPIRE Climbing Teamu, si s velkou rezervou zajistili vítězství v dětských kategoriích (U14 dívky, U12 chlapci). Přestože Anička měla výškovou a věkovou nevýhodu, dokázala velmi pěkným výkonem vybojovat stříbrnou medaili.

Terezka i Šimon si po závodě ještě vyzkoušeli standardní rychlostní cestu pro dospělé. Vytvořili si zde osobní rekordy, Šimon časem 18,65 a Terezka časem 15,51, čímž se velice přiblížila nominačnímu kritériu, které bude muset příští rok splnit.

ROCK EMPIRE zvítězil na Českém poháru v Brně!

Další články

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.