ROCK EMPIRE dětské lezecké závody

Další kolo ROCK EMPIRE dětských lezeckých závodů na obtížnost je tu!  
 
Minulý ročník se konal na podzim a zaznamenal rekordní účast- na závody se sjelo 82 dětí z různých koutů republiky. Soutěžilo se ve třech kategoriích a v jedné z nich zvítězil Honza Štípek, člen Rock Empire Climbing Teamu.
 
A jak to bude letos? 
CO: ROCK EMPIRE dětské lezecké závody na obtížnost 
KDY: 2.4 2016
KDE: Hudy stěna v Ústí nad Labem  
KATEGORIE: tři kategorie (07-09, 04-06 a 01-03), hodnotit se budou holky a kluci samostatně
POSTUP: dvě kvalifikační cesty a jedna finálová, do finále postupuje 8 nejlepších z každé kategorie
STARTOVNÉ: pro předregistrované 100,-Kč (stena.usti@hudy.cz), na místě 150,-Kč
REGISTRACE: od 9,00 do 9,45 hod
ZAHÁJENÍ: v 10,00 hod se předlezou cesty a začne závod
KONEC: předpoklad kolem 15,00. hod. 
 
TĚŠÍME SE NA VÁS A VY SE ZASE MŮŽETE TĚŠIT NA PARÁDNÍ CENY, KTERÉ DO ZÁVODU VĚNOVAL HLAVNÍ SPONZOR ROCK EMPIRE A TAKÉ HUDYsport.

ROCK EMPIRE dětské lezecké závody

Další články

Jan Štípek, mladý talentovaný lezec z Ústí nad Labem, je skutečným mistrem vertikálního světa. Jeho přirozená schopnost pohybu na skalách a stěnách je důkazem jeho výjimečného daru. Za své vynikající sportovní výkony byl oceněn prestižní cenou Zlatý oříšek, což je uznání jeho talentu a tvrdé práce.

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022. 

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:

PÁTEK