Honza Štípek v dubnu zabodoval!

Stříbrný Honzík z dubnových Rock Empire závodů si zapsal další body v Českém poháru v lezení na obtížnost, kde v Jeseníkách získal opět stříbro. V celkovém bodování je tak stále na parádním druhém místě. Jen tak dál!

Další závod, který si člen Rock Empire Climbing Teamu vybral, bylo polské klání na obtížnost. Tam klukům Polákům vyfoukl to nejvyšší ocenění a zlato putovalo do Čech!  

Přebor školní mládeže v lezení na obřížnost v Újezdu nad lesy Honzovi také sednul a vybojoval zlato.

Za celý Rock Empire team blahopřejeme! 

Honza Štípek v dubnu zabodoval!

Další články

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022. 

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:

PÁTEK

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".