Šimon Cibulka mistrem Slovenské republiky!

V sobotu 11.6. proběhlo na největší slovenské lezecké stěně K2 otevřené Mistrovství Slovenska mládeže v lezení na obtížnost. ROCK EMPIRE team skvěle zabodoval! Šimon Cibulka vyhrál, Terezka Cibulková a Honzík Štípek vybojovali stříbrnou medaili.

Šimon Cibulka nejprve vyhrál tříkolovou kvalifikaci kategorie U12 a následně ve finále porazil nejlepšího slovenského závodníka, favorizovaného Tristana Sýkoru. Stal se tak již dvojnásobným Mistrem Slovenské republiky. Jeho starší sestra Tereza v nejstarší kategorii U 14 s přehledem vyhrála kvalifikaci, leč ve finále zaostala kousek za výborným výkonem soupeřky z Brna. Druhým místem se rozloučila s dětskými závody na Slovensku. Další člen Rock Empire teamu- Honzík Štípek- nezůstal pozadu a s přehledem vybojoval stříbro. Anna Cibulková nastoupila v nejmladší kategorii a skončila na hezkém 5. místě.

Otevřené mistrovství Slovenska bylo tradičně kvalitně obsazeno špičkovými závodníky z Maďarska, Polska, České republiky a Slovenska.

 

RE team blahopřeje! 

Šimon Cibulka mistrem Slovenské republiky!

Další články

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:

PÁTEK

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení.