Honzík Štípek zvítězil v Novém Městě nad Metují
V lezecké oblasti HIS v Novém Městě nad Metují proběhl v sobotu 4. června další ročník dětských outdoorových lezeckých závodů s mezinárodní účastí. V HISu se nakonec sjelo téměř 80 účastníků v obou závodních partách s početným doprovodem. Tyto závody si užil i Honzík Štípek, který přivezl domu zlato! Rock Empire team byl partnerem celé akce.
Letos přálo počasí, tradiční páteční slejvák se nekonal, vypršelo se ve čtvrtek, a i v sobotu byl parádní letní den! Děkujeme Vy tam nahoře ;-)
Páteční přípravy proto proběhly jak měly a v sobotu ráno se jen dolaďovalo a připravovalo na příchod těch nejdůležitějších… závodníků!
První nedočkavci přijeli opravdu brzo a další na sebe nenechali dlouho čekat. Louka pod skalami se začala plnit závodníky z Trutnova, Hradce Králové, Hronova, Broumova, Police, Liberce, Wrocławi, Náchoda a dokonce až z Ústí nad Labem. Samozřejmě, že nechyběla ani početná partička domácích borců.

Další články
Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM) v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022.
Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:
PÁTEK
Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".