Honza Štípek vybojoval 3. místo na finále českého poháru v Trutnově

Dne 19.11.2016 Honzík Štípek vybojoval krásné 3. místo na finále Českého poháru v lezení na obtížnost v Trutnově, kde součástí Českého poháru bylo 6 závodů plus mistrovství republiky. Honzík závodí v kategorii U10, kde jsou ročníky 2007 a 2008. Poslední závody a zároveň vyhlášení celkových výsledků Českého poháru se konali v Trutnově v místní škole. Přes to, že cesty byly docela náročné, si Honzík skvěle poradil a dostal se na krásné 3. místo. 2. místo vybojoval Lukáš Mokroluský a 1. místo Jára Šikula.

Pak bylo na řadě vyhlášení celkových výsledků Českého poháru v lezení na obtížnost. Sice v jiném pořadí, ale kluci se opět sešli spolu na bedně, kde 1. místo získal Jára Šikula, 2. místo Honza Štípek a 3. místo Lukáš Mokroluský.

Za RE team velká gratulace !!!

Fotogalerie zde

Honza Štípek vybojoval 3. místo na finále českého poháru v Trutnově

Další články

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022. 

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:

PÁTEK

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".