Honza Štípek vybojoval 3. místo na finále českého poháru v Trutnově

Dne 19.11.2016 Honzík Štípek vybojoval krásné 3. místo na finále Českého poháru v lezení na obtížnost v Trutnově, kde součástí Českého poháru bylo 6 závodů plus mistrovství republiky. Honzík závodí v kategorii U10, kde jsou ročníky 2007 a 2008. Poslední závody a zároveň vyhlášení celkových výsledků Českého poháru se konali v Trutnově v místní škole. Přes to, že cesty byly docela náročné, si Honzík skvěle poradil a dostal se na krásné 3. místo. 2. místo vybojoval Lukáš Mokroluský a 1. místo Jára Šikula.

Pak bylo na řadě vyhlášení celkových výsledků Českého poháru v lezení na obtížnost. Sice v jiném pořadí, ale kluci se opět sešli spolu na bedně, kde 1. místo získal Jára Šikula, 2. místo Honza Štípek a 3. místo Lukáš Mokroluský.