Víte co je to Adrex Base Camp?

ADREX BASE CAMP

 

Adrex Base Camp je unikátní test centrum nejen pro bikery a horolezce, zasazeném do Víru, ráje sportů v srdci Vysočiny. Můžete si zde zapůjčit lezecké a via ferrata vybavení Rock Empire a zažít báječná dobrodružství. Kromě lezení nabízí Adrex Base Camp další širokou škálu oudoor zábavy. 

Půjčují i výjimečná horská kola, back country lyže a boty a vodácké vybavení.

Vír je pro tento záměr ideální lokalitou. Během zimy můžete navštívit jedinečnou ledovou stěnu, po celý rok využívat několik zajištěných via ferrat, okolní krajina je rájem pro horská kola a díky přehradní nádrži se může tato malá obec pochlubit i vlastním vodáckým kanálem. To je jen malý výčet aktivit, které zdejší region nabízí. To vše zasazené do nádherné a stále ještě panenské přírody Českomoravské vrchoviny

Ani na další zajímavá místa to není z Víru daleko, a pokud budete chtít, můžou vás na ně dovézt s „Outdoor Shuttle“. Na novoměstské skály je to cca. 30 kilometrů, do Moravského krasu pak přibližně o 15 kilometrů více. Osmimístná dodávka s vlekem bude celoročně sloužit jak bikerům, tak i vodákům, lyžařům a horolezcům.

Společně s projektem Údolí sportu připravují trasy i pro cyklisty. V nabídce jsou technicky nenáročné cross country a silniční okruhy, v dalších fázích pak atraktivní přírodní traily, terén však skýtá skvělé podmínky i pro enduro ježdění.

Lezení

Společně s již zmíněným ledolezeckým vybavením nezapomíná Base Camp ani na návštěvníky via ferrat, které okolní skály nabízí hned dvě. Půjčovna je vybavena sedáky, ferratovými sety i helmami Rock Empire.

Kolo

K zapůjčení modely klasické i netradiční, spektrum začíná u trendy gravel biků, nejširší zastoupení mají univerzální hardtaily z titanu, oceli, karbonu i dřeva(!), nejrychleji z kopce poletí celoodpružené RB Bandit. Nezapomínají ani na dětská kola a E-biky.

Voda

Milovníkům vodních sportů rádi půjčí 2 rafty Gumotex Colorado a prozradí, kdy vodohospodáři zvyšují průtok. Doprava raftů i kajaků z vyrovnávací nádrže Vír II není pak pro  „outdoor shuttle“ žádný problém.

Lyže

Spolupráce se značkou Sportenem přivála do půjčovny několik párů back country lyží Expedition a Explorer Skin společně se sadou bot a holí. Back country lyže neničí klasickou rolbovanou stopu a navíc Vám přidají absolutní volnost, když se vydáte zavátými loukami mimo upravené tratě.

Rock Empire tým se už těší, jak vše vyzkouší a co vy? :)

Odkaz na Adrex Base camp  FACEBOOK

ADREX BASE CAMP

Víte co je to Adrex Base Camp?

Další články

Na přelomu října a listopadu 2019 jsme uspořádali pro naše zahraniční partnery Setkání distributorů pro OOP. Navštívili nás distributoři ze zemí jako je Singapur, Polsko, Austrálie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Brazílie a Estonsko, celkem to bylo 16 osob z 9 zemí a za těch pár společných dnů jsme toho stihli zažít a projednat opravdu hodně.