Eliška Adamovská na ME v Moskvě

Eliška Adamovská – Rock Empire ambasador. Gratulujeme Elle za skvělý výkon na ME v Moskvě. V boulderingu a obtížnosti kralovala Eliška Adamovská, která vše TOPovala na flash/OS a do finále postoupila z neuěřitelného prvního místa, což znamenalo šanci probojovat se na olympiádu v Tokiu. 

V boulderingové nerozhodovala ani tak obtížnost bouldrů,  jako štěstí a množství pokusů. V lezení na obtížnost rozhodoval čas.To uškodilo nejen Elišce, která dosáhla stejného množství TOPů v boulderingu jako ostatní nejlepší závodnice, ale využila na jejich dosažení více pokusů a v obtížnosti TOPovala jako jediná ze dvou závodnic, ovšem v pomalejším čase..

Eliška přesto dosáhla výsledku, který nikdo nepředpokládal a z Kombinace si odváží BRONZ! 

 

 

 

Eliška Adamovská

Další články

Jan Štípek, mladý talentovaný lezec z Ústí nad Labem, je skutečným mistrem vertikálního světa. Jeho přirozená schopnost pohybu na skalách a stěnách je důkazem jeho výjimečného daru. Za své vynikající sportovní výkony byl oceněn prestižní cenou Zlatý oříšek, což je uznání jeho talentu a tvrdé práce.

Několikanásobná mistryně světa, vítězka Světového poháru a Rock Empire / Red Fox ambasadorka, Ruska Maria Tolokonina, je jednou z hvězdných účinkujících na UIAA v ledolezení už více než deset let. Ani tato sezóna není výjimkou. Gratulujeme !!!

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:

PÁTEK