Jan Zíma

honza zima

Honza Zíma je nejenom členem ROCK EMPIRE Climbing Teamu , ale také vývojář v naší firmě. Právě on navrhuje, tvoří a sám na sobě testuje naše nové výrobky. 

Lézt začal v šesti letech a co jsme slyšeli, přelezl a vylezl v té době všechno od podlahy až ke stropu :) Později se začal věnovat lezení na skalách a to mu vydrželo dodnes. Zdolává bouldry, má rád jak sportovní lezení, tak vícedélkové lezení, miluje objevování nových lezeckých oblastí a tras.

Občas si s chutí zazávodí. V letech 2015 a 2016 reprezentoval Českou Republiku na mezinárodních lezeckých závodech. 
 

MOTTO: CLIMB NOW, WORK LATER

 

Píší o mě

Přinášíme pár řádků od našeho RE Ambasadora a současně vývojáře firmy Rock Empire. Honza měl vcelku náročný rok, což vysvětluje níže, ale nakonec stihl napsat krátké shrnutí, co se mu letos povedlo ve skalách zdolat. Tak si užijte čtení: Tak konečně snad najdu trochu času něco sepsat????. Letošní sezona byla nakonec docela plodná, i vzhledem k událostem v rodině.

Na konci října se v Praze konalo Mistrovství ČR v lezení na obtížnost. Organizátoři tentokrát zvolili netradiční místo- Obchodní centrum Zličín. 

Honza Zíma, člen ROCK EMPIRE Climbing Teamu vybojoval stříbro na bouldrových závodech Novoroční open, Teplice nad Metují.