Rekordní účast na ROCK EMPIRE závodech v Ústí nad Labem

V sobotu 7.11. HUDY stěna praskala ve švech. Konaly se zde ROCK EMPIRE dětské závody, které zaznamenaly rekordní účast. Na závody se sjelo 82 dětí- včetně doprovodu, samozřejmě- z různých koutů republiky: Bělá pod Bezdězem, Slaný, Litoměřice, Praha, Děčín, Kladno, Jirkov a také spousta místních. ROCK EMPIRE byl hlavním partnerem závodu, pořádajícím byl nově vzniklý oddíl sportovního lezení Lezecká stěna Ústí nad Labem, z.s.

Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích a v každé kategorii si závodníci poměřili síly ve dvou kvalifikačních cestách a úspěšnější zkusili pokořit jednu finálovou cestu. Ti nejlepší si pak odnesly hezké ceny od ROCK EMPIRE a HUDYsport.

• v nejmladší kategorii 2007 – 2009 se jako první umístil Ústečák Jan Štípek- člen ROCK EMPIRE Climbing Teamu a Denisa Beníšková
  • v prostřední kategorii 2004 – 2006 zvítězil František Danda a Bára Zítková
  • v nejstarší kategorii 2001 – 2003 zvítězila Kristina Dubská a Jan Vopat.

Zbývá už jen poděkování organizačnímu týmu, který zajistil hladký průběh celých závodů, a věříme, že další závody budou stejně úspěšné, s velkou účastí a především v bezvadné náladě jako tyto.