Terezka i Šimon Cibulkovi Mistry České republiky a vítězové Českého poháru!

Terezka a Šimon Cibulkovi - členové ROCK EMPIRE Climbing Teamu- zažívají úspěšné období. Nejprve se zúčastnily soutěže v boulderingu dospělých (3. kolo DuroCupu 2015), kde oba postoupili do finále. Terezka obhájila 1. místo z kvalifikace a vyhrála, Šimon skončil mezi chlapy pátý. V pátek 6.11. se na veletrhu Sportlife v Brně konala soutěž v Olympijském šplhu žactva, kde Terezka, Šimon i Anička získali skvělými časy 1. místa. Ještě týž den stihli na veletrhu i soutěž v boulderingu (LaSportiva boulder contest), kde Šimon suverénně vyhrál a Terezka skončila třetí na pokusy (bohužel v posledním boulderu). Možná k tomu přispělo, že zároveň soutěžili ve šplhu a na bouldery neměli dost času.

V sobotu 7.11. se v Kladně konalo Mistrovství České republiky v lezení na rychlost, které bylo zároveň závěrečným závodem Českého poháru. Terezka i Šimon vybojovali skvělými časy titul Mistr ČR v rychlosti i celkové 1. místo v Českém poháru. Mimo soutěž si také zkusili standartní cestu dospělých a vylepšili si svoje osobáky. Šimon se dostal pod 22 sekund a Terezka vyběhla standartní 15m cestu v 5°převisu obtížnosti 6b i s několika prošlapy za skvělých 17,5 sekundy, což byl čas, kterým by atakovala medailové pozice v ženské kategorii (Terezka zkoušela pouze 3 pokusy, dospělí měli pokusů 6).