Druhé kolo dětských lezeckých závodů HUDY

V neděli 7. října se na BigWallu uskutečnilo druhé kolo poháru závodů ve třech lezeckých disciplínách, které budou figurovat na programu olympijských her v Tokiu v roce 2020, tedy lezení na obtížnost, rychlosti a boulderingu. Závody byly určené pro děti ve věku do 13 let včetně a rozdělené do 3 věkových kategorií (U10, U12 a U14) a Rock Empire byl hlavním partnerem celé akce. 

Účast byla parádní a BigWall se tak zaplnil celkem 102 malými závodníky a jejich doprovodem. V kategorii U12 se na druhém místě, společně s J. Šikulou, umístil náš nejmladší atlet, Honza Štípek, kterému velice gratulujeme!

Zprávu ze závodů, výsledky a fotky naleznete na stránkách stěny BigWall: http://www.big-wall.cz/?link=aktuality&id=234

Děkujeme, že jste na závody přijeli a těšíme se na další ročník!

Druhé kolo dětských lezeckých závodů HUDY

Další články

Jan Štípek, a young talented climber from Ústí nad Labem, is a true master of the vertical world. His natural ability to move on rocks and walls is proof of his exceptional gift. He has been awarded the prestigious Golden Nut Award for his outstanding sporting achievements in recognition of his talent and hard work.

Our youngest ambassador Jan Štípek became European Champion!!!! Congratulations on such an amazing performance!!! Honza has thus nominated himself for the Youth World Championship (MSM) in Dallas (USA), which takes place from 22 to 31 August 2022.