Zabezpečili jsme rouškami naše zaměstnance. Chceme pomoci a proto jsme včera zahájili výrobu základních textilních roušek pro veřejnost, firmy a podniky.

Roušky jsou ze 100% bavlny. Střih rovný, kde se jednodušeji vyměňuje standardní filtr 15x20cm. Gumičky jdou přes krk a hlavu. Máme odzkoušeno na sobě, roušky perfektně sedí jak na dámskou, tak pánskou hlavu, vhodné i pro děti.

Design roušek se může lišit, podle toho, jaký materiál zrovna zpracováváme. Ale vždy jde o 100% bavlnu.

Dodáváme v balení 10 ks. Cena za 1 ks je 38 Kč včetně DPH. Pokud vás nabídka zaujala, pište prosím vaši poptávku na email info@rockempire.cz. Ozveme se vám obratem a domluvíme možný termín dodání. 

S rouškou zatím nedodáváme filtry, jakmile je seženeme, budeme vás informovat a prodej rozšíříme i o tuto neméně důležitou komponentu. 

JAK PEČOVAT O TEXTILNÍ ROUŠKU:

  • Nejjednodušším způsobem, jak roušku sterilizovat, je vyvaření. Nechte vodu s rouškami projít minimálně 5 minut varem a usušte. Roušky lze samozřejmě i prát odděleně v pračce, nejlépe na 90 stupňů. 
  • Roušky je zapotřebí ještě vyžehlit, ideálně párou. Pokud nemáte parní žehličku, pak alespoň na nejvyšší stupeň po dobu 5 minut.
  • Před manipulací s rouškou si vydezinfikujte ruce

Pevné zdraví všem!

ROUŠKY

Další články

Dear Valued Partners, Given all the news surrounding COVID-19 and the European situation, we, at Rock Empire, want to inform you that we are still actively fulfilling and shipping orders around the world.