Mezinárodní horolezecký filmový festival 2016

Zveme vás na další ročník Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu, který se tradičně, již po 33., koná v Teplicích nad Metují. Letošní ročník proběhne 25.- 28. srpna, opět zde najdete náš ROCK EMPIRE stánek s lákavou nabídkou našeho zboží za festivalové ceny. Neváhejte a přijďte se podívat anebo třeba jen pozdravit.

V sobotu pak, samozřejmě kromě dalších akcí, proběhne třetí ročník MISTROVSTVÍ SVĚTA VE STAVĚNÍ. Na nejlepší čekají ceny od RE v hodnotě 50.000 Kč!

Pravidla jsou jednoduchá, sestavte pětičlenné družstvo, může být i smíšené. Přihlášení je možné na místě nebo na info@hudy.cz předmět REMS ve formátu: název týmu, jméno kapitána, tel. číslo. Kapitáni prvních přihlášených 20 družstev obdrží smyčku ROCK EMPIRE! Samozřejmě začněte vymýšlet a zkoušet taktiku, inspirovat se můžete třeba z historických fotek, anebo fotek z loňského mistrovství.

Sedáky a další lezecké vybavení vám ROCK EMPIRE zapůjčí na místě.

Těšíme se na vás!!!

NEVÁHEJTE! LETOŠNÍ ROČNÍK SOUTĚŽÍME O HODNĚ! ČEKAJÍ NA VÁS CENY V HODNOTĚ 50.000 KORUN!

Nejlepší teamy čeká parádní kousky z produkce ROCK EMPIRE

1. místo: 1x set vklíněnců Axel, 5x Cargo 55 a 5x sedací úvazek 1B Slight

2. místo: 5x sedací úvazek 1B Slight, 5x Cargo 55, 5x expreska Swift D13

3. místo: 5x jistítko Guard 2, 5x Cargo 55, 5x expreska Swift D13

4. místo: 5x jistítko Guard 2, 5x expreska Swift D13

5. místo: 5x jistítko Guard 2, 5x pytlík na magnézium

Mezinárodní horolezecký filmový festival 2016

Další články

Lezení, filmy, zábava. To je Mezinárodní horolezecký festival v Ádru. Stánek Rock Empire najdeš na stejném místě na náměstí, jako každý rok. Máme pro tebe připravenu hromadu lezeckého vybavení za festivalové ceny! Těšíme se, že se potkáme též v sobotu v HUDY Village, kde je pro připravena již klasická soutěž Mistrovství světa ve stavění RE.