Video:Příběh firmy Rock Empire

Připomeňme si historii naší firmy vyrábějící outdoorové vybavení, která se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po sametové revoluci první výroba sportovního vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka Rock Empire se stala synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen s firmou Hudy Sport a.s., která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktvity značky Rock Empire u nás i ve světě. Společně jsme podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti Rock Empire s.r.o. a od roku 2009 jsme převzali exportní práva registrované značky Rock Empire.

A právě Jindřich HudečekJindřich ŠvihnosJiří Chaloupka a Zbyněk Homola jsou tváře, které jsou spojené se značkou Rock Empire a o celý příběh se s vámi podělí ve videu...

Video:Příběh firmy Rock Empire

Další články

Na přelomu října a listopadu 2019 jsme uspořádali pro naše zahraniční partnery Setkání distributorů pro OOP. Navštívili nás distributoři ze zemí jako je Singapur, Polsko, Austrálie, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Brazílie a Estonsko, celkem to bylo 16 osob z 9 zemí a za těch pár společných dnů jsme toho stihli zažít a projednat opravdu hodně.