26.3 2017 první kolo poháru v Boulderingu a Honza Štípek na bedně

Od Honzika:

"Z Olomouce jsme odjížděli cca kolem 18.00 hod přejeli jsme na penzion do Potštejna. Vyspali jsme se a ráno jsme vyrazili směr Pardubice výstaviště Ideonu , kde se konalo první kolo dětského poháru v boulderingu. Přijeli jsme na místo, při registraci jsme dostali triko, pití a sušenku. Sešlo  se nás v mojí kategorii (U10) 44, 21 kluků a 23 holek . Lezlo se osm cest za 120 minut. Šest cest jsem topnul  na první pokus a zbývající dvě – cestu číslo pět na druhý pokus a cestu číslo osm na šestý pokus za velkého aplausu publika. Víkend jsem krásně zakončil nejvyšším stupínkem na bedně. "

No a my dodáváme: "Je to borec, gratulujeme!" 

26.3 2017 první kolo poháru v Boulderingu a Honza Štípek na bedně

Další články

Náš nejmladší ambasador Jan Štípek se stal Mistrem Evropy!!!! Gratulujeme k tak úžasnému výkonu!!! Honza se tím nominoval na mistrovství světa mládeže (MSM)  v Dallasu (USA), které se koná ve dnech 22. -31.8.2022. 

Gratulujeme našemu nejmladšímu RE sportovci Honzovi Štípkovi k parádnímu 3. místu na MČR v lezení na obtížnost, které se konalo tento víkend ve Zlíně. Honza nám poslal report ze závodů:

PÁTEK

Máme konec roku a dostáváme reporty od našich atletů. Jedním z nich a vlastně i nejmladší z našich atletů je Honza Štípek. Honza závodí již pátým rokem a letošní rok, jak Honza píše: "Byl zatím můj nejúspěšnějším rokem celé mé kariéry v lezení".