Druhé kolo dětských lezeckých závodů HUDY

V neděli 7. října se na BigWallu uskutečnilo druhé kolo poháru závodů ve třech lezeckých disciplínách, které budou figurovat na programu olympijských her v Tokiu v roce 2020, tedy lezení na obtížnost, rychlosti a boulderingu. Závody byly určené pro děti ve věku do 13 let včetně a rozdělené do 3 věkových kategorií (U10, U12 a U14) a Rock Empire byl hlavním partnerem celé akce.

Účast byla parádní a BigWall se tak zaplnil celkem 102 malými závodníky a jejich doprovodem. V kategorii U12 se na druhém místě, společně s J. Šikulou, umístil náš nejmladší atlet, Honza Štípek, kterému velice gratulujeme!

Děkujeme, že jste na závody přijeli a těšíme se na další ročník!